Verimlilik endüstrinin anahtar kelimesidir. Verimli endüstrilerin en önemli özelliklerinden birisi kullanılan ekipmanların kalitesi ve ömrüdür. keskin iş elbiseleri olarak kullandığımız kumaşlar yapılan işin türüne göre dayanıklı kumaşlardır.

Endüstriyel giysiler için özel bir kumaş ne kadar verimli olabilir? Araştırmalar neticesinde iş elbisesi kullanan çalışanların işlerinde daha fazla motive olduğu sağlandığı tespit edilmiştir.

İş elbisesi seçimi hem çalışanların teçhizat anlamında verimini yükselterek, hem de emek sürecini kolaylaştırmaktadır.

Ayrıca bağlı olunan kurumun daha prestijli durmasını da sağlamaktadır. İş elbiseleri seçiminde; çalışma ortamlarına uygun kumaş tercihi, renk ve model ayrımı önemlidir.

Su geçirmez, nemi dışarı atan, leke tutmayan, ışık geçirmez, reflektif özellikli, nefes alan, sağlıklı, doğal ve konforlu kıyafetler Giviu’da bulabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Yapı itibarıyla; ısıl, mekaniksel, radyolojik testlere tabii tutulmuş kurumsal kıyafetlerinizi siparişleriniz doğrultusunda özel olarak üretmekteyiz.

Extra izolasyonlu elektrik yalıtımı sağlanmış, ultraviyole ışınlardan korumalı, nükleer – biyolojik – kimyasal korumalı, elektro manyetik koruyucu özelliklerdeki Fosforesan ve fluoresan nitelikli ürünlere Giviu com dan ulaşabilirsiniz.

Baret, gözlük, kulaklık, kulak tıkacı, tulum, yüz maskesi, toz maskesi, kaynakçı maskesi gibi aksesuarları ve yelek, ikaz yeleği, iş pantolonu, termal pantolon, yağmurluk, kaban, mont, polar mont, reflektörlü kaban ve montlar endüstri sektöründe tercih edeceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Endüstriyel kıyafetleriniz için bizimle iletişime geçiniz.