İş Yeleği – İkaz Yeleği

Kullanacağınız her alan da tercih ettiğiniz iş yeleği sizi temsil etmelidir.  İş güvenliği son yıllar da ülkemizde giderek gelişmekte ve iş güvenlik uzmanları tarafından her firma için zorunlu hale getirilmiştir. Firmanıza iş güvenliği uzmanlığı alanın da danışmanlık sağlayabilir fikirlerimizi sizinle paylaşabiliriz. İş elbiseleri ve iş güvenlik malzemeleri alırken dikkate almanız gereken sadece ucuz olması değildir, her fiyatı düşük iş güvenlik malzemesi insan hayatını korumaz. Her pahalı iş güvenlik malzemesi de insan hayatını korumaz. İş güvenlik malzemesi alırken dikkat etmeniz gereken unsurların başın da CE sertifikalı ürünler gelir. CE, TSE, İSO gibi birçok belgeye sahip olan ürünleri tercih etmeniz iş sağlığını korumanız açısından daha uygundur.

www.isciguvenligimalzemeleri.com sitemizin iletişim kısmından bize ulaşabilir daha detaylı teknik bilgiler alabilirsiniz. Sitemiz de ki ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Amacımız; Şantiyelere, inşaat firmalarına ve açık alanda faliyet gösteren işletmeler de ki çalışanlara ikaz yelekleri (iş yeleği) noktasında en iyi hizmeti sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatApp İletişim